JETI MODEL MEETING 2018

Koncem prázdnin se milovníci elektromotorem poháněných modelů opět sešli v modelářském areálu Czech Heaven – na čtyřiadvacátém JETI Model meetingu. Mimo tradičních účastníků ze všech koutů České republiky a Slovenska se přijeli předvést i hvězdy největších Evropských modelářských show: Gernot Bruckmann, Daniel Nagl, Sven Hartman, Uwe Nessen, Roy Puchtinger, Robin Trumpp a další.

Mimo to se mohli návštěvníci setkat i se zástupci firmy JETI Model, a prohlédnout si nejnovější produkty, jako například připravovaný vysílač JETI Duplex DS 12. Přítomen byl i spoluzakladatel a majitel firmy Stanislav Jelen, který zde s piloty oslavil 25. narozeniny firmy – ještě jednou všichni gratulujeme!

A co bylo k vidění? Od Mistra světa v pylonovém létání Tomáše Ciniburka se závodním speciálem, přes trojnásobného mistra světa v halové akrobacii Gernota Bruckmanna s patnáctimetrovým modelem větroně ETA po mnoho krásných modelů a skvělých letových ukázek modelů o něco menších nebo pomalejších, ale s láskou stavěných v českých a slovenských dílnách. Podrobněji se k JETI Model Meetingu ještě vrátíme.