Recenze vysílače DS-12 v časopise RC Revue

 

V zářijovém a říjnovém vydání časopisu RC Revue si můžete přečíst obsáhlou recenzi našeho nového vysílače JETI DUPLEX DS-12 . Vysílač pracuje v pásmu 2,4GHz a volitelně v pásmu 900 MHz. Kniply vysílače jsou, tak jak jsou zákazníci zvyklí, osazeny kvalitními kuličkovými ložisky a hallovými senzory.

Redaktor František Horna detailně popisuje základní výbavu vysílače i jeho softwarová rozšíření, která lze časem dokupovat s rostoucími potřebami modeláře. Vysílač byl testován jak při řízení pouze palci, tak i v pultu s prodlouženými kniply. Pult i prodloužení kniplů je možné si zakoupit jako volitelné příslušenství v našem internetovém obchodě shop.jetimodel.cz

Vysílač JETI DS-12 podle Františka bez problémů splní požadavky většiny modelářů, ale je vhodný i jako „druhý vysílač do rodiny.“ Ať už využívaný jako žákovský vysílač, nebo lehčí vysílač „do batohu“ pro milovníky svahového létání, FPV závodění v přírodě a podobně.

Hmotnost [g]     700

Rozměry [mm] 194x215x55

Počet kanálů      až 16

Telemetrie         Ano

Provoz na baterie [h]      až 12

Kompatibilní protokoly DUPLEX 2.4GHz EX, 900MHz, EX Bus

Vysílač najdete na našem e-shopu v černé, modré, červené nebo žluté variantě a se širokou škálou volitelného příslušenství. Softwarové rozšíření je možné zakoupit na swshop.jetimodel.cz Nezapomeňte využít i předpřipravené balíčky pro různé druhy vámi preferovaných modelů.